Stageman – animace, školení, eventy

STAGEMAN Group Ltd.
Lídr v animaci volného času v Evropě
Česká republika/Polsko/Slovensko/Rakousko/Maďarsko/Španělsko
Číslo: +420 721 527 093, office@stageman.cz

Školení

Názory a reference

Naše školení a tréninky jsou vedené profesionálním a moderním způsobem. Děláme maximum pro to, aby všichni naši studenti byli spokojeni a odcházeli s úsměvem na tváři. Od klientů jež prošli naším školením často slýcháváme, že naše služby na trhu vzdělávání jsou naprosto jedinečné. Hlavní příčinou úspěchu jsou naši charismatičtí trenéři, kteří Vás po celou dobu školení nenechají nudit se, ale naopak Vás inspirují k nevídané kreativitě a aktivitě. Níže si můžete přečíst názory některých našich studentů.

MARK, 22
Kdyby u nás každý učitel a instruktor školil takovým způsobem, jako Jakub B. Bączek, byli bychom jednou z nejlepších zemí na světě. Velmi entuziastické a motivační školení.

 

EVA, 27
Zúčastnila jsem se úžasného tréninku, který daleko překročil moje očekávání. Mnoho zajímavých informací podaných jednoduchým způsobem a hodně zábavy v příjemné společnosti – to vše umožnilo absolutní psychický relax. Přesvědčte se sami! Dobití osobních baterií zaručené :-)

JOHN, 19
Absolvoval jsem školení se společností STAGEMAN a užil jsem si hromadu zábavy se skvělými lidmi. Nikdy před tím jsem nezažil tolik energie a důmyslnosti na jednom místě. Přeju Vám mnoho úspěchů v naplňování Vašich cílů a vizí v animaci.

 

LILLY, 29
Měla jsem možnost zúčastnit se tohoto tréninku a teď bych ho doporučila snad každému. O práci animátora se tady dozvíte mnoho z reálných příkladů a situací, na mnoho věcí se můžete kdykoli během školení zeptat. Atmosféra byla naprosto úžasná. Ještě jednou velký dík, protože to byl skutečně výjimečný zážitek. Jsem nabitá pozitivní energií nejméně na měsíc dopředu. Ahoj!

INGA, 33
Profesionální trénink byl vedený Jakubem, který nás zahrnul množstvím informací a zajímavých příkladech z praxe. Vše bylo okořeněné neuvěřitelnou dávkou humoru a zábavy. Školení doporučuji nejen těm, kteří uvažují o práci animátora nebo pracují v jiných odvětvých zábavního průmyslu, ale i těm, kdo chtějí prolomit své pomyslné bariéry.

 

TOMAS, 26
Nikdy v životě jsem na podobném školení nebyl. Skvělá atmosféra (už po pár minutech jsem se cítil jako mezi přáteli), zajímavé aktivity, úžasné zkušenosti, minimum teorie, hodně her a tréninkových materiálů. To všechno bylo perfektní. Po tréninku budete určitě chtít pracovat jako animátor.

ANNA, 25
Především – brilantní! Atmosféra, laskavost, úsměv – díky tomu se nikdo nebál být v centru dění, vést hru a nebo jen hrát s ostatními. Hry byly prostě hromadou zábavy.

 

DOROTRHY, 20
Jakub – pozitivně naladěný pán se zářivým úsměvem a neobyčejným optimismem, charismatický a spontánní, nadšený pro animaci. Největší dík tobě, Jakube, za vytvoření unikátní atmosféry, poskytnutí teoretických i praktických poznatků o práci animátora a za to, že si se s námi podělil o tolik tvých zkušeností.

MIKE, 23
Jsem nadšený ze školení na naší univerzitě. Byla to velká dávka zábavy a učení v jednom. Doporučuju všem!!!

 

IVONE, 20
Opravdu, opravdu, opravdu jsem se zamilovala do animace. Zúčastnila jsem se pouze jednoho školení, ale naučila jsem se toho strašne moc a byla to super zkušenost. Bylo mi skutečným potěšením strávit čas se super lidmi a s naším fantastickým učitelem. Metoda učení zážitkem mi navíc umožnila uchovat si vzpomínky a nabité zkušenosti po dlouhou dobu. Jednoznačně doporučuji.

SUE, 19
Školení bylo fantastické! Určitě použiju všechny naučené hry. Byl to nezapomenutelný pocit! Lektor byl prostě nejlepší a měl v sobě tolik energie. Nikdy na trénink nezapomenu. Doporučuju ho každému. Tohle bylo víc než zábava, tohle byla výjimečná zkušenost!!!

 

KATE, 24
Nikdy na tento trénink nezapomenu! Jakub nám předal tolik informací, poznatků a hlavně ten nakažlivý optimismus a úsměv. Objev to i TY!

DOMINIQ, 22
Takováhle školení probíhají pravidelně, ale stojí za to si zjistit, kdo je vede. Nejlepší človek v Polsku a pravděpodobně jeden z nejlepších na světě je Jakub B. Bączek – ten člověk je tak charismatický, že kdybych vedl sektu, všechny peníze bych dal jemu :-).

 

CECILIA, 36
Děkuju společnosti STAGEMAN za úžasný trénink. Zejména hry se mi budou hodit dál při mé práci s dětmi. Nezapomenutelné dobrodružství a mnoho nových kamarádů. Chci víc!