Stageman – animace, školení, eventy

STAGEMAN Group Ltd.
Lídr v animaci volného času v Evropě
Česká republika/Polsko/Slovensko/Rakousko/Maďarsko/Španělsko
Číslo: +420 721 527 093, office@stageman.cz

Školení

Naši trenéři

Naši trenéři jsou naší pýchou! Kvalita tréninku a klientova spokojenost zavisí z 95% právě na trenérovi. Každý trénink společnosti STAGEMAN je vedený vynikajícím odborníkem odhodlaným inspirovat studenty a předat jim co nejvíce znalostí a dovedností. Výsledkem jsou vynikající hodnocení, která od našich zákazníků pravidelně dostáváme. V této sekci představujeme některé z našich trenérů:

 

Jakub B. Baczek je uznávaným odborníkem v animaci volného času, který jako první člověk v Polsku začal o této oblasti psát odborné publikace: „Příručka pro animátora” (The Animator’s handbook, 2008),  „Animace volného času“ (Leisure-time animation, 2009), nebo „Psychologie společenských akcí“ (Event psychology, 2011). Jakub vystudoval vysokou školu se zaměřením na pedagogiku, tělesnou výchovu a sociální práci, což ho později přivedlo k zálibě v psychologii a animaci volného času. Sám organizuje školení a přednášky po celé Evropě. Jeho publikace se staly velmi populární, kniha „Animace volného času“ vychází již v 6. edici. Jako animátor pracoval Jakub v mnoha destinacích, např. Malorka, Švícarsko, Německo, Řecko, Tunis, Turecko, Jamajka a dalších, kde postupně navázal spolupráci se společnostmi TVN, Radio Zet a Neckerman. V roce 2010 získal prestižní ocenění „Patron of Health and Education.“ Dnes vyučuje na univerzitách, je poradcem cestovních kanceláří a jeho odborné články jsou publikované v renomovaných časopisech jako je Hotel Owners Monthly, Tourism Industry nebo Business Psychology. Svoje vědomosti, zkušenosti, energii a inspiraci se zápalem předává studentům během četných školení.

***

Paweł Cieślak je absolventem politologie se zaměřením na média a sociální komunikaci. Je nejtalentovanějším studentem Jakuba B. Bączeka a guru v oboru animace volného času v Polsku. Více než 5 let vede tréninky v oborech animace a pedagogiky ve střední Evropě. Při práci pro známe polské společnosti se Pawel opírá o své mnohé praktické zkušenosti, které s lehkostí předává svým studentům. Jeho specialitou je animace pro děti. Tréninky a školení vede s pro něj tak typickým zapálením a úsměvem. Krom tréninků se dále věnuje  například organizaci modních přehlídek a jiných kulturních a společenských vystoupení. Ve volném čase hraje volejbal nebo sdílí své zážitky s ostatními na Facebooku.

***

Joanna Gradomska absolvovala Univerzitu Adama Mickiewiče v Poznani v oboru vzdělávání se zaměřením na sociálně-kulturní animaci a sociální práci. Joanna je nadšená animátorka, aktivistka, trenérka a velmi společenský člověk. Hojně se zabývá vzdělávacími hrami a sportovní animací. Svou pouť napříč animací a pedagogikou začala před 11 lety jako „koloniální ošetřovatelka“ a následně nabyla zkušenosti se společností TUI ve Švícarsku a později se STAGEMAN v Řecku a Polsku. V současnosti organizuje společenké dny a akce pro děti. Je nezdolná optimistka, která se s Vámi vždy ráda podělí o všechny své zkušenosti a vědomosti. Podle ní nabýva trénink těch správných obrátek tehdy, když studenti dostanou kvalitní informace zabalené ve velké dávce humoru!

***

Tomasz Misztal absolvoval „School of Business – National Louis University“ ve městě Nowy Sacz, kde dokončil úplné vysokoškolské vzdělání v oboru Management lidských zdrojů. Přes 8 let vede kurzy vzdelávání v podnikáni s různými skupinami spotřebitelů. Od absolvování animačního soutředění v Zakopaném v roce 2010 spolupracuje se STAGEMAN. Tomasz se specializuje na incentivní cestovní ruch – organizuje profesionální setkání a akce pro podniky a různé organizace v lokalitách, jako je Maroko, Tunisko, ostrov Rhodos, Korfu a na Kanárských Ostrovech. Práce s lidmi se stala jeho vášní a nejen při ní se řídí heslem: „Žij své sny namísto snění v životě.“ Jako absolvent moderní školy animace Jakuba B. Bączeka využívá při tréninku širokou škálu nástrojů a technik.