Stageman – animace, školení, eventy

STAGEMAN Group Ltd.
Lídr v animaci volného času v Evropě
Česká republika/Polsko/Slovensko/Rakousko/Maďarsko/Španělsko
Číslo: +420 721 527 093, office@stageman.cz

Školení

Kariéra ve STAGEMAN

Rozvoj účastníků našich tréninků je naší prioritou. Školení přináší inspiraci, posiluje  kreativitu a vede studenty k dalšímu osobnímu rozvoji. Nabízíme práci v oblasti organizace společenských akcí a animace volného času. S námi máte možnost najít svou vysněnou práci. Tady jsou příběhy některých lidí, jejichž životní dráha se protnula s dráhou STAGEMAN. Vy můžete být další!

 

Karol: Jednoho dne jsem se rozhodl, že přes prázdniny zkusím práci animátora. Vyzkoušel jsem mnoho organizací, až jsem na internetu narazil na školení pro animátory volného času vedené Jakubem B. Bączekem. Školení mi přesně ukázalo, o čem tahle práce je a navíc jsem se ještě naučil mnoho tanců a her. Po školení už nic nebránilo mé spolupráci se STAGEMAN, zvlášť když jsem už za jeden měsíc byl na kastingu vybrán pro práci animátora v letovisku Grand Canaria. I když později naše spolupráce trochu ztratila na intenzitě, mohu s jistotou říct, že šlo o mou zatím nejlepší pracovní zkušenost. Jsem vděčný za skvělý trénink a stejně tak za tuhle příležitost od STAGEMAN a musím přiznat, že není vyloučeno, že se v budoucnosti budu snažit stát se trenérem nových animátorů.

 

Karol absolvoval školení:

 

Tréning pro animátory volného času

Vroclav

Karol přijal pracovní nabídku od STAGEMAN:

 

Acttiv

Gran Canaria / Španělsko

 

Philips

Poznań / Polsko

 

Just Fly

Rodos / Řecko

 

Studio Pantomimy Body Art Fusion

Poznań / Polsko

 

Sandra: Moje dobrodružství začalo v listopadu 2011. Hledala jsem něco, co souvisí s tancem – s mou vášní. Říkala jsem si, že trénink od STAGEMAN by mohl být zajímavou zkušeností. Tak proč do toho nejít?! A tak jsem poznala svět animace volného času. O další tři měsíce později jsem se přihlásila na kasting ve Varšavě, dostala se do užšího výběru a nakonec jsem byla vybraná na program do Tuniska. Tam začalo dobrodružství mého života. Ten výlet mi změnil všechno a jsem si jistá, že to ani slovy neumím popsat. Poznala jsem nové přátele a úžasné a bláznivé lidi podobného ražení jako já (předtím jsem si myslela, že se mnou není něco úplně v pořádku :-). Moc jsem si to užila a vezu si zpět množství překrásných vpomínek. Objevila jsem svou druhou životní vášeň – animaci volného času. Teď jsem šťastná – v animaci jsem spojila vše co v životě miluju – tanec, úsměv a lidi. Díky téhle zkušenosti mám dnes spoustu nových snů a zároveň doufám, že moje dobrodružství s animací nikdy neskončí.

Sandra absolvovala školení:

 

Tréning pro animátory volného času

Varšava

Sandra přijala pracovní nabídku od STAGEMAN:


Dětský animátor

Hammamet / Tunisko

 

Agnes: Před rokem, v září 2011, jsem se zúčastnila animačního tréninku a tak začala moje cesta se STAGEMAN. O tenhle typ práce jsem se zajímala už o rok dříve, když jsem v hotelu na dovolené potkala animátory volného času. Moje první myšlenka byla: „Tohle je přesně práce pro mě!“ Na můj první trénink vzpomínám jako na jeden z nejlépe prožitých dní v mém životě. Za to vděčím zejména Pawlovi Cieslakovi, který trénink vedl. Díky animaci jsem poznala spoustu nových lidí a přátel a dnes už je ze mě úplný profík. Hned první pracovní nabídkou, kterou jsem přijala, jsem si splnila svá největší přání. Pětiměsíční kontrakt v Egyptě. Co víc chtít od života, když jsem všechno našla u STAGEMAN. Animací jsem začala žít. Chci stále víc a víc, chci potkat víc bláznivých lidí. Se STAGEMAN chci zůstat minimálně několik let. Tohle dobrodružství změnilo můj život k lepšímu. Animaci jsem zůstala dlužná nejen za tolik přátel, které jsem potkala, ale také za nádhernou postavu! Možná za to může i ten neustálý smích. STAGEMAN, vždy ti budu děkovat za zajímavé zkušenosti, příležitosti a vůbec za všechno.

Agnes absolvovala školení:

 

Tréning pro animátory volného času

Lodž

Agnes přijala pracovní nabídku od STAGEMAN:

 

Sun & Fun Holidays

Hurghada / Egypt

 

Martin: Moje dobrodružství se STAGEMAN začalo v lednu 2012, když mi můj kamarád řekl o animaci volného času. Trénink jsem sice musel absolvovat v mém zkouškovém období, ale byl jsem odhodlaný dát do toho maximum, abych mohl v budoucnu pracovat jako animátor. Po tréninku s Joanou Gradonskou jsem byl přesvědčený, že právě tohle je moje cesta. Z ničeho nic jsem byl spontánní, kreativní a nebál jsem se vystupovat před lidmi. Když mě později pozvali na kasting do Varšavy, s radostí jsem přijal. Kvalifikoval jsem se dokonce na šéfa týmu animačního programu v Egyptě. Všechny moje sny se najednou splnily. Práce s úžasnými lidmi, dobrodružství a zaměstnání v době prázdnin. V minulosti jsem pracoval v kině, hotelu a v klubech jako číšník. Pracoval jsem v Thajsku, ale nikdy jsem se necítil tak šťastný, jako při animaci. Moderní tanec a divadelní scéna byli vždy mou vášní a tak teď můžu rozvíjet svůj talent. Zároveň pracuju na svých schopnostech a dovednostech ve vedení týmu lidí. Pro STAGEMAN bych chtěl pracovat ještě dlouho, protože umí zajistit výborné pracovní podmínky. Díky Vám mám mnoho nových možností a kariéru animátora doufejme před sebou.

Martin absolvoval školení:

 

Tréning pro animátory volného času

Gdańsk

Martin přijal pracovní nabídku od STAGEMAN:

 

Šéf animačního týmu

Alanya / Turecko

 

Kate: Moje cesta se STAGEMAN začala hned po tréninku animátorů volného času. O dva týdny později jsem se totiž stala oblastním koordinátorem. Díky spolupráci s nejlepším koučem v Evropě a s úžasným člověkem - Jakubem B. Bączekem – jsem dostala šanci prezentovat se a otestovat své schopnosti jako animátor i koordinátor. Jakub mě naučil spoustu praktických věcí. I přes mou malou zručnost jsem se naučila krásně malovat na tvář a tělo a vytvořit úžasné věci z nafukovacích balónků. Navíc jsem se potkala se spoustou velmi zajímavých lidí. Tahle práce mě naplňuje! Doporučuji každému zúčastnit se tréninku pro animátory volného času od STAGEMAN. Jsem si jistá, že to změní Váš život k lepšímu tak, jak to změnilo ten můj.

 

Kate absolvovala školení:

 

Tréning pro animátory volného času

Katovice

Kate přijala pracovní nabídku od STAGEMAN:


PZU

Katovice, Krakov / Polsko

 

Jupik

Zakopane / Polsko

 

Lotto

Władysławowo / Polsko

 

Play

Wielkopolska, Śląsk, Mazowsze / Polsko

 

Walt Disney

Varšava, Vroclav, Katovice, Poznaň / Polsko

 

Hill & Knowlton

Katovice / Polsko

 

 

Karol absolvoval školenie:

Tréning pre animátorov voľného času

Vroclav

Karol prijal pracovnú ponuku od STAGEMAN: