Stageman – animace, školení, eventy

STAGEMAN Group Ltd.
Lídr v animaci volného času v Evropě
Česká republika/Polsko/Slovensko/Rakousko/Maďarsko/Španělsko
Číslo: +420 721 527 093, office@stageman.cz

Hotelová animace

Hoteloví animátoři

Cílem cestovních kanceláří a hotelů je nejen poskytovat kvalitní služby, ale i vydělat peníze. Cílem zábavního průmyslu a animace volného času je zvýšit čistý zisk cestovních kanceláří a hotelů. Bingo! Přesně o tohle jde. Animátoři mohou znásobit návratnost investic, pozitivně ovlivnit značku, marketing a vztahy s veřejností a vybudovat loajalitu zákazníka k podniku. Proto ve STAGEMAN pečlivě vybíráme pouze ty animátory, kteří jsou talentovaní a trénovaní.

Proč se vyplatí vybrat si animátory od STAGEMAN?

- Animátoři představují náklady - proto se vyplatí zaměstnat ty nejlepší na trhu.
- Animátoři dělají reklamu - jsou o mnoho efektivnější než letáky či plakáty.
- Animátoři působí interaktivně - jsou schopní zabavit a pobavit publikum.
- Animátoři přichází s energií - když se objeví, všichni najednou ožijí.
- Animátoři představují konkurenční výhodu - jsou výrazní a působí dobrým dojmem.
- Animátoři představují budoucnost - vzbuzují mnohem více pozornosti než např. hostesky.
- Animátoři jsou perfektní investicí - úspěch firmy je i naším cílem.

 

baloonsbazen

 

5 důvodů, abyste zaměstnali STAGEMAN animátory:

1) Každý animátor je plně vyškolený a perfektně ovládá své povinnosti. Vy ho tedy nemusíte nic učit a můžete se plně soustředit na své podnikatelské plány.
2) Každý animátor si je plně vědom své role. U služeb, které svým klientů nabízíte, se postará o zvýšení příjmů z jejich prodeje.
3) Každý animátor je plný pozitivní energie. Přichází s nadšením, které přenáší na ostatní hosty a ti  pak šíří dobré jméno Vaší společnosti a doporučují Vaše služby a produkty.
4) Zaměstnáním STAGEMAN animátorů šetříte peníze! Nemusíte obětovat vysoké náklady na školení vlastních animátorů. Rádi jim předáme naše dlouholeté zkušenosti a vyškolíme je pro Vás.
5) Zaměstnáním STAGEMAN animátorů šetříte čas! Animátoři, kteří za Vámi přijedou, jsou připraveni okamžitě naskočit do akce.

 

najednenozefacepainting

 

Mentoring a trénink pro animátory:

jakubJakub B. Baczek je uznávaným odborníkem v animaci volného času, který jako první člověk v Polsku začal o této oblasti psát odborné publikace: „Příručka pro animátora” (The Animator’s handbook, 2008),  „Animace volného času“ (Leisure-time animation, 2009), nebo „Psychologie společenských akcí“ (Event psychology, 2011). Jakub vystudoval vysokou školu se zaměřením na pedagogiku, tělesnou výchovu a sociální práci, což ho později přivedlo k zálibě v psychologii a animaci volného času. Sám organizuje školení a přednášky po celé Evropě. Jeho publikace se staly velmi populární, kniha „Animace volného času“ vychází již v 6. edici. Jako animátor pracoval Jakub v mnoha destinacích, např. Malorka, Švícarsko, Německo, Řecko, Tunis, Turecko, Jamajka a dalších, kde postupně navázal spolupráci se společnostmi TVN, Radio Zet a Neckerman. V roce 2010 získal prestižní ocenění „Patron of Health and Education.“ Dnes vyučuje na univerzitách, je poradcem cestovních kanceláří a jeho odborné články jsou publikované v renomovaných časopisech jako je Hotel Owners Monthly, Tourism Industry nebo Business Psychology. Svoje vědomosti, zkušenosti, energii a inspiraci se zápalem předává studentům během četných školení.

 

parkbanner

 

Extra možnosti pro cestovní kanceláře a hotely:

1. Jednoho z Vašich zaměstnanců zdarma pozveme na náš TRÉNINK PRO ANIMÁTORY, abychom Vám pomohli s výběrem nejlepších lidí, které budete chtít v budoucnu zaměstnat.
2. Zorganizujeme KASTINGY/KONKURZY s našimi animátory, abychom Vám pomohli vybrat konkrétní pracovníky, kteří nejlépe vyhovují požadovanému profilu.
3. Vytvoříme pro Vás speciálního EVENTOVÉHO MASKOTA, který dodá šmrnc Vaší akci a přiláká děti i dospělé.
4. Vaší eventové agentuře dodáme animátorské vybavení a materiály z našeho OBCHODU.
5. Přijímáme individuální objednávky a lehce se přizpůsobujeme Vačim požadavkům.

 

jailj-kosile

 

Jak si objednat animátory:

1. Kontaktujte nás.
2. Zhodnotíme Vaše požadavky.
3. Objednejte si animátory.

 

Kontakt:


Kateřina Kellerová
Koordinátor pro ČR
mobil: +420 721 527 093
e-mail: office@stageman.cz

Naši klienti:

neckermansunandfunthomascook

WBWD

Všechna práva vyhrazena – Stageman®