Stageman – animace, školení, eventy

STAGEMAN Group Ltd.
Lídr v animaci volného času v Evropě
Česká republika/Polsko/Slovensko/Rakousko/Maďarsko/Španělsko
Číslo: +420 721 527 093, office@stageman.cz

Školení

Coaching

STAGEMAN je lídrem v animaci volného času ve střední Evropě, což pozitivně ovlivňuje evropský cestovní ruch a zvyšuje konkurenceschopnost vybraných hotelů, středisek a společností. Úspěšná spolupráce s Komorou cestovního ruchu (Chamber of Tourism), dalšími agenturami z oboru animace volného času působícími v Evropě, vzdělávacími institucemi, časopisem „Tourist Diary“ a největšími středisky cestovního ruchu, nam poskytují dostatek znalostí a zkušeností v animaci jednadvacátého století.

Pro koho je coaching?

1. Pro všechny, kteří chtějí podnikat v oboru animace volného času a organizaci společenských akcí.
2. Pro podnikatele, kteří se snaží rozšířit své služby v rámci animace a organizace podujětí.
3. Pro nadšené animátory, kteří chtejí pracovat v odvětví cestovního ruchu a nevědí, jak začít.
4. Pro studenty, kteří hledají uplatnění v animaci volného času a organizaci společenských událostí.
5. Pro nezaměstnané, kteří hledají nové uplatnění.

Coach:

Jakub B. Baczek je uznávaným odborníkem v animaci volného času, který jako první člověk v Polsku začal o této oblasti psát odborné publikace: „Příručka pro animátora” (The Animator’s handbook, 2008),  „Animace volného času“ (Leisure-time animation, 2009), nebo „Psychologie společenských akcí“ (Event psychology, 2011). Jakub vystudoval vysokou školu se zaměřením na pedagogiku, tělesnou výchovu a sociální práci, což ho později přivedlo k zálibě v psychologii a animaci volného času. Sám organizuje školení a přednášky po celé Evropě. Jeho publikace se staly velmi populární, kniha „Animace volného času“ vychází již v 6. edici. Jako animátor pracoval Jakub v mnoha destinacích, např. Malorka, Švícarsko, Německo, Řecko, Tunis, Turecko, Jamajka a dalších, kde postupně navázal spolupráci se společnostmi TVN, Radio Zet a Neckerman. V roce 2010 získal prestižní ocenění „Patron of Health and Education.“ Dnes vyučuje na univerzitách, je poradcem cestovních kanceláří a jeho odborné články jsou publikované v renomovaných časopisech jako je Hotel Owners Monthly, Tourism Industry nebo Business Psychology. Svoje vědomosti, zkušenosti, energii a inspiraci se zápalem předává studentům během četných školení.

 

Ceny:

Ceny jsou přizpůsobené typu školení a podmínkám a potřebám klienta. Zeptejte se našeho koordinátora a uvidíte, že nejde o velké výdaje. Účinnost našeho coachingu je navíc potvrzena četnými referencemi a úspechy našich klientů.

Proces:

1. Komunikace s naším koordinátorem.
2. Stanovení data prvního setkání (preferujeme rozhovor přes Skype).
3. Setkání s jedním z našich koučů.
4. Jednání a řešení problémů.
5. Konzultace, jendání a podpora po coachingu.

 

Přihlaste se na coaching už dnes!

a) Volejte na +420 721 527 093
b) Pište na: office@stageman.cz
c) Naplánujte si první schůzku.

 

Kontakt:

Kateřina Kellerová
Koordinátor pro ČR
mobil: +420 721 527 093
e-mail: office@stageman.cz

 

Naši klienti:

adikiaphil