Stageman – animace, školení, eventy

STAGEMAN Group Ltd.
Lídr v animaci volného času v Evropě
Česká republika/Polsko/Slovensko/Rakousko/Maďarsko/Španělsko
Číslo: +420 721 527 093, office@stageman.cz

Školení

Často kladené dotazy

1) Je v ceně tréninku zahrnuta i strava a ubytování?

Částka zahrnuje školení s trenérem, studijní materiály a certifikát. Abychom pro Vás zajistili co nejnižší cenu za trénink, necháváme ubytování i stravu v průběhu školení ve Vaší režiji.

2) Jaká je přesná adresa místa konání tréninku?

Přesná adresa Vám bude spolu s harmonogramem zaslána na Váš email v týdnu před samotným tréninkem. Prosíme o trpělivost, uděláme vše pro to, aby se k Vám potřebné informace dostaly včas.

3) Mohu dostat fakturu za zaplacení tréninku?

Ano. Před platbou prosím kontaktujte česko-slovenského koordinátora na: office@stageman.cz, který s vámi dohodne podrobnosti.

4) Co si mám vzít s sebou na trénink?

Vhodné oblečení a obutí pro pohybové aktivity a tanec, dostatek tekutin a hlavně, dobrou náladu. Vše ostatní zajistí STAGEMAN.

5) Do kdy je nutné trénink zaplatit?

Po odeslání formuláře Přihláška na tréning prosím uhraďte příslušnou částku do 7 dní, převodem na bankovní účet: SK52 0200 0000 0029 3843 8053, SWIFT SUBASKBX, VÚB Banka.

6) Zaručíte mi po absolvování tréninku pracovní místo?

STAGEMAN každoročně nabízí několik set pracovních příležitostí pro animátory. Najdete je na našich stránkách www.stageman.cz a zároveň na facebooku na stránce „Práce přes prázdniny – Staň se animátorem volného času“. Účastníci našich tréninků se o všech nabídkách dozvídají jako první. Při splnění požadavků našich klientů mají pracovní místo zaručené!

7) Kdo všechno akceptuje certifikát od STAGEMANA?

Certifikát, vydaný v anglickém jazyce, je respektovaný většinou firem a institucí působících v oboru animace volného času, u nás i v zahraničí. Referenece našich partnerů naleznete zde: REFERENCE.

8) Kdy obdržím svůj certifikát?

Certifikát v českém i anglickém jazyce obdrží všichni účastníci na závěr tréninku.

9) Musím po absolvování tréninku přijmout pracovní pozici animátora?

Absolvováním jakéhokoli tréninku či školení od STAGEMAN nedochází k žádným smluvním závazkům s naší firmou. Je pouze na Vás, jestli se rozhodnete zúčatnit se konkurzu či kastingu a stát se animátorem.

10) Jakou mám jistotu, že nepříjdu o své peníze?

Pokud by musel být program zrušen, např. z důvodu indispozice trenéra, Vaše peníze se automaticky přesunou na nejbližší možný termín, nebo Vám je na Vaši žádost vrátíme.

V případě dalších dotazů se prosím obraťte na některý z následujících kontaktů:

a) telefon: +420 721 527 093
b) email: office@stageman.cz
c) facebook: Práce přes prázdniny – Staň se animátorem volného času


 

Kontaktní osoba:

Kateřina Kellerová
Koordinátor pro ČR
mobil: +420 721 527 093
e-mail: office@stageman.cz