Stageman – animace, školení, eventy

STAGEMAN Group Ltd.
Lídr v animaci volného času v Evropě
Česká republika/Polsko/Slovensko/Rakousko/Maďarsko/Španělsko
Číslo: +420 721 527 093, office@stageman.cz

Hotelová animace

Akademie pro animátory™

Naší specialitou je školení animátorů pro práci v cestovních kancelářích a hotelech. Abychom připravili naše animátory na práci v zahraničí ještě lépe, STAGEMAN sestavil jedinečný program - „Akademie pro animátory.“ Projekty probíhají v Egyptě, Tunisku, Turecku, Řecku a Španělsku. Integrovaná školení trvají 7 dní a důkladně připraví animátory našich klientů na jejich profesi.

Program Akademie pro animátory™ obsahuje:

a) Věcné kurzy – realizace animačního programu podle výběru klienta.
b) Sportovní kurzy – učíme jógu, aerobic, aquagym, pilates a mnoho dalších.
c) Kurzy pro děti – každý den vyučujeme jednu tematickou variantu pro tzv. Mini Klub.
d) Večerní kurzy – naučíme Vás 7 typů večerních šou pro dospělé.
e) Marketingové kurzy – probereme 7 technik pro práci s veřejností a postaráme se o Vaši imidž.

 

 

Mentoring Akademie:

Jakub B. Baczek je uznávaným odborníkem v animaci volného času, který jako první člověk v Polsku začal o této oblasti psát odborné publikace: „Příručka pro animátora” (The Animator’s handbook, 2008),  „Animace volného času“ (Leisure-time animation, 2009), nebo „Psychologie společenských akcí“ (Event psychology, 2011). Jakub vystudoval vysokou školu se zaměřením na pedagogiku, tělesnou výchovu a sociální práci, což ho později přivedlo k zálibě v psychologii a animaci volného času. Sám organizuje školení a přednášky po celé Evropě. Jeho publikace se staly velmi populární, kniha „Animace volného času“ vychází již v 6. edici. Jako animátor pracoval Jakub v mnoha destinacích, např. Malorka, Švícarsko, Německo, Řecko, Tunis, Turecko, Jamajka a dalších, kde postupně navázal spolupráci se společnostmi TVN, Radio Zet a Neckerman. V roce 2010 získal prestižní ocenění „Patron of Health and Education.“ Dnes vyučuje na univerzitách, je poradcem cestovních kanceláří a jeho odborné články jsou publikované v renomovaných časopisech jako je Hotel Owners Monthly, Tourism Industry nebo Business Psychology. Svoje vědomosti, zkušenosti, energii a inspiraci se zápalem předává studentům během četných školení.

 

 

5 důvodů, proč si objednat Akademii:

1) Školení je 100% orientované na praxi. Dobrý trénink pro nové animátory je první a základní podmínkou pro to, aby si osvojili nové poznatky a důkladně se připravili na práci, kamkoli pojedou.
2) Programy Akademie jsou sestavené s ohledem na individuální potřeby klienta. Animátory učíme unikátní a originální aktivity.
3) Takovýto trénink je vynikající příležitostí ještě lépe poznat charakter vybraných animátorů a jak pro ně vybrat nejvhodnější umístění a zaměření.
4) Náklady na objednání Akademie jsou nižšsí než pokud byste chtěli takovýhle trénink zrealizovat sami – šetříte Vaše peníze.
5) Realizace takového projektu zabere hodně času a musí se na ní podílet několik zaměstnanců. Pokud ji ale necháte na nás, Vaši zaměstnanci se budou moct soustředit na Vaše podnikatelské cíle.

 

 

Jak si objednat Akademii:

1. Kontaktujte nás.
2. My vyhodnotíme Vaše požadavky.
3. Objednejte si animátory.

 

Kontakt:


Kateřina Kellerová
Koordinátor pro ČR
mobil: +420 721 527 093
e-mail: office@stageman.cz

Naši klienti:

sunoasiswd

necthom

Všechna práva vyhrazena – Stageman®